KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16164271
nr 1616 4271
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 7 st, Yttermått inklusive ram: 28x22-41x33 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:04:47
29/4 17:46:53
100 kr
29/4 19:59:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.400 kr
Göteborg 1.400 kr
Helsingfors 1.400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg